Program

LITTLE DUEL (AM3, FAVU)

 01.03.2019
pátek 18:00
Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat vernisáž nadcházející výstavy LITTLE DUEL (AM3, FAVU), která se uskuteční v galerii INDIGES.

Vernisáž proběhne příští pátek 1.3.2019 v 19.00 hod na adrese Černovičky 36A v Brně Slatině.  Jedná se o skupinovou výstavu studentů ateliéru AM3. Ateliér intermediální povahy, ve kterém studenti pracují především s malířskými výrazovými prostředky jako jsou barva, linie, plocha, rytmus, procesuálnost nebo formát. Učí se je bezpečně zvládat, nalézat citlivost pro kvality klasické malby a také racionálně reflektovat a interpretovat vlastní umělecké počínání. Cestou pochopení individuálních smyslových prožitků, dosažení emocionální harmonie a zážitku transcendence dospívají studenti k osobitému autorskému projevu.

Důraz je kladen na hledání individuálních řešení a to jak cestou fascinace, vášně a intuitivního cítění, tak i cestou reflexe, analýzy a konstrukce. Základním prostředkem ateliérové výuky jsou individuální i veřejné konzultace, které vedou studenta ke schopnosti obhájit svou vlastní práci v kritické polemice. Paralelně k této práci jsou studenti vedeni k formování vlastních individuálních programů, ve kterých se mohou pohybovat na hranicích malby. Mohou tedy používat i nemalířské prostředky, jako jsou fotografie, plastika, instalace, design atd.

O nás

Galerie INDIGES je brněnská prodejní galerie. Vyústila z provozu stejnojmeného ateliéru, jehož myšlenka se začala rodit již v roce 2013. Stejně jako ateliér a keramická dílna, má galerie INDIGES za cíl propojovat všechny se zájmem o umění.. Hlavním cílem je tedy zkrátit cestu a hledání lidem či firmám, které chtějí poznat umělce a zakoupit jejich díla.

O NÁS
KUDY K NÁM
KONTAKT

 

PRODEJNÍ GALERIE
SOCHAŘSKÁ DÍLNA
ATELIÉR

pod jednou střechou