Program

vernisáž

Dominika Žáková - AREOLIS GERMINIS

 29.03.2019
pátek 18:00
Rádi bychom Vás pozvali na páteční vernisáž výstavy obrazů slovenské umělkyně Dominiky Žákové. Vernisáž se uskuteční v pátek 29. 3. 2019 v Galerii INDIGES. Jedná se o veřejnou společenskou událost, kde si můžete v krásném prostoru vychutnat malířské práce ze série Areolis Germinis.

Dominika Žáková (*1988) je absolventkou maľby v IV. ateliéri na Vysokej škole výtvarných umení. Vo svojej práci sa sústreduje na teóriu farieb- v maliarskej praxi, ale i na prednáškach a workshopoch. Svojou tvorbou často stiera hranice medzi voľným a úžitkovým umením. Po štúdiu viedla Galériu Dunaj~, ktorej cieľom bolo priblížiť tvorbu najmladšej generácie výtvarníkov ich rovesníkom.

O nás

Galerie INDIGES je brněnská prodejní galerie. Vyústila z provozu stejnojmeného ateliéru, jehož myšlenka se začala rodit již v roce 2013. Stejně jako ateliér a keramická dílna, má galerie INDIGES za cíl propojovat všechny se zájmem o umění.. Hlavním cílem je tedy zkrátit cestu a hledání lidem či firmám, které chtějí poznat umělce a zakoupit jejich díla.

O NÁS
KUDY K NÁM
KONTAKT

 

PRODEJNÍ GALERIE
SOCHAŘSKÁ DÍLNA
ATELIÉR

pod jednou střechou