Prodejní
galerie
uměníJsme galerie, keramická dílna, prodejna výtvarných potřeb a provozujeme také online e-shop s uměním. Věříme, že nákupem uměleckého díla z naší galerie INDIGES si přinesete do svého domova nejen krásu a originalitu, ale také pocit, že aktivně přispíváte k podpoře uměleckého prostředí a jeho rozvoje v České republice.

Vaše podpora umožňuje pokračování naší práce a kreativitě mladých umělců v jejich tvůrčí kariéře. Naše nabídka zahrnuje převážně moderní umění, mezi které patří abstraktní obrazy, zahradní a interiérové sochy.


Hledám obraz
Chci sochu
INDIGES

Vyberte si dílo, které promlouvá k vaší duši, a přijměte pozvání do světa umění.
Vaše osobní umělecká sbírka je jen pár kliknutí daleko.

Expresivní abstrakce


Tato kategorie zahrnuje obrazy, které se vyznačují uvolněným gestem, emocemi a spontánností. Umělci v této oblasti považují projev uvolněného gesta a emocí za důležitější než rozum a koncepční myšlení při tvorbě díla. Každý umělec má své specifické a originální malířské techniky, které mohou zahrnovat tahy štětcem, kombinované techniky nanášení, stříkání a lití barvy na plátno.

VÍCE..

Geometrická abstrakce


Tato kategorie zahrnuje obrazy, které využívají geometrických tvarů jako základních prvků abstraktního umění. Hlavními prvky jsou linie a bod. Umělci se vyjadřují pomocí geometrických prvků a jejich deformací, jako jsou kruhy, čtverce, obdélníky. Geometrická abstrakce se vyvíjela již od starověku, ale na počátku 20. století byla důležitým směrem avantgardních umělců.

VÍCE..

FIGURA PORTRÉT


Tato kategorie se zaměřuje na obrazy, které zobrazují lidskou postavu a portréty. Umělci se snaží zachytit podoby a výrazy tváří, tělesné formy a pohyby. Každý umělec má svůj osobitý styl a přístup k zachycení lidské figury a portrétu.

VÍCE..
 

PLASTICKÉ OBRAZY


Tato kategorie zahrnuje obrazy, které mají plastický nebo reliéfní charakter. Umělci používají různé materiály a techniky, které vytvářejí texturu a výraznost na povrchu obrazu. Tím se dosahuje většího hmatového prožitku a třírozměrného efektu.

VÍCE ..

KONTROLA KVALITY

Prezentovaná díla z depozitu galerie jsou výhradně originální (ručně malovaná) s kvalitním dřevěným rámem.

Můžete si vybrat mezi malbami na lněném i bavlněném plátně. Lněné plátno má příze o 20-30 % vyšší pevnosti než průměrné bavlněné příze. Je typické pro svoji nestejnoměrnost povrchu ve tkanině, tvrdý omak a malou tažnost. Díky svým vlastnostem je lněné plátno ideální pro olejomalbu, ale také se hodí pro akrylové malby. Obecně se považuje za kvalitnější než bavlna, i z hlediska životnosti.

Při prodeji důrazně dbáme na zaručení kvality díla, jeho životnosti a stálosti vůči světlu. Tyto faktory jsou naším hlavním kritériem. Z tohoto důvodu do našeho portfolia nezařazujeme práce na papíře, lepence ani na alternativních materiálech, které by nemohly splňovat standardní skladovací podmínky a délku stálosti definovanou v autorském zákoně č. 121/2000 Sb.

OSOBNÍ PROHLÍDKA

Vybraný obraz si můžete osobně prohlédnout buď u nás v galerii po předchozí domluvě, nebo přímo u vás doma. Standardní doba dodání činí 5 pracovních dní. Pokud dílo není součástí naší galerijní sbírky, ověřujeme před odesláním termín dodání přímo u autora. Před odesláním je dílo pečlivě kontrolováno jak z hlediska povrchové úpravy (UV stálost), tak i konstrukčních vlastností dřevěného rámu.
 

Vždy preferujeme osobní dopravu i předání.


V případě zájmu vám také nabízíme službu ART HOME STAGING, kdy po předchozí domluvě přijedeme na místo instalace (například do vaší kanceláře nebo bytu) a prezentujeme vám více uměleckých děl, která vybere náš galerista ve spolupráci s bytovým designérem. Tímto způsobem budete mít možnost prohlédnout si obrazy a sochy, které se hodí do vašeho interiéru, a vybrat si podle svého vkusu. Pokud vám doručené dílo nevyhovuje, máte právo na vrácení celé částky do 14 dní od převzetí, aniž byste museli uvádět důvod. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

INTERNETOVÁ GALERIE

INDIGES je internetová galerie, která propojuje umělce z České a Slovenské republiky se sběrateli a milovníky umění. Na naší platformě můžete objevovat a nakupovat originální obrazy, moderní sochy a tisky od talentovaných umělců.

S více než 350 uměleckými díly nabízíme širokou škálu žánrů, stylů a technik, aby každý návštěvník mohl najít něco, co ho osloví. Můžete si prohlédnout abstraktní obrazy, realistické portréty, digitální umění a mnoho dalšího. Jedním z hlavních benefitů galerie INDIGES je možnost prozkoumat a nakupovat umění z pohodlí domova. Na naší webové stránce najdete detailní popisy děl a fotografie, které vám umožní si vytvořit představu o jejich vzhledu a kvalitě. Můžete si také přečíst informace o umělci a jeho tvůrčím procesu.

ORIGINÁL NA ZAKÁZKU

Na stránkách INDIGES nejde jen o prodej děl, ale také o propojení umělců a sběratelů. Můžete komunikovat s umělci prostřednictvím naší platformy a diskutovat o jejich tvorbě. Navíc je možné si objednat i umělecká díla na zakázku, která budou odpovídat vašim individuálním představám a požadavkům.

Při nákupu uměleckého díla na INDIGES můžete být jistí, že dostanete originální a autentickou práci. Spolupracujeme přímo s umělci a každé dílo je opatřeno certifikátem autentičnosti. Připojte se k nám na INDIGES a objevte bohatství umění. Naše platforma vám poskytne příležitost objevovat nové talenty, navázat kontakty s umělci a najít dílo, které vám přinese radost a inspiraci.

 

PRODEJNÍ GALERIE
SOCHAŘSKÁ DÍLNA
ATELIÉR

pod jednou střechou