Figura/portrét

Figurální obrazy a portrét

Tato kategorie se zaměřuje na ručně malované obrazy, které zobrazují lidskou postavu a portréty.
Umělci se snaží zachytit podoby a výrazy tváří, tělesné formy a pohyby. Každý umělec má svůj osobitý styl a přístup k zachycení lidské figury a portrétu.
Velikost
střední 50 - 100 cm
velký nad 100 cm
Formát
na šířku
na výšku

Petrovy kameny

FIGURÁLNÍ OBRAZ

110 x 160 cm

Balerina

FIGURÁLNÍ OBRAZ

100 x 110 cm

Polibek

portrétní malba

110 x 100 cm

Nohy

FIGURÁLNÍ OBRAZ

120 x 100 cm

Klaun 7

portrétní malba

65 x 90 cm

Klaun 6

portrétní malba

65 x 90 cm

Setkání

FIGURÁLNÍ OBRAZ

100 x 50 cm

Sudičky

FIGURÁLNÍ OBRAZ

40 x 50 cm

Dívka

FIGURÁLNÍ OBRAZ

40 x 70 cm

Nevinnost

FIGURÁLNÍ OBRAZ

50 x 70 cm
6 DŮVODŮ

Proč mít v interiéru originální ručně
malovaný obraz od umělce?

1. Unikátnost a originalita: Ručně malovaný obraz od umělce je jedinečným dílem, které nenajdete nikde jinde. Každý štětec, každý tah štětcem a každá barva jsou pečlivě vybrány umělcem, aby vytvořily jedinečný výraz a atmosféru. Váš interiér se tak stává autentickým a vyzařuje osobnost.

2. Umělecká hodnota: Originální umělecká díla mají nejen estetickou hodnotu, ale také kulturní a historický význam. Vlastnictví uměleckého díla vám umožňuje vnímat a ocenit uměleckou tvorbu přímo ve vašem domově. Obraz se stává konverzačním kouskem a zdrojem inspirace.

3. Vizuální přitažlivost: Ručně malované obrazy mají svébytnou kvalitu a hloubku, kterou nelze dosáhnout tiskem nebo reprodukcí. Každý detail je pečlivě vypracován a každý pohled na obraz může odhalit nové nuance. Váš interiér získává živost a vizuální rozměr, který přitahuje pozornost a vytváří poutavou atmosféru.

 
4. Podpora umělců: Zakoupením originálního obrazu přímo od umělce podporujete jejich tvůrčí práci a uměleckou kariéru. To umožňuje umělcům pokračovat ve své vášni a dává jim finanční stabilitu, aby mohli nadále tvořit a rozvíjet své umělecké dovednosti.

5. Investice do budoucnosti: Některá umělecká díla mohou získat na hodnotě a stát se ceněnými sběratelskými kousky v průběhu času. Pokud vyberete umělce s potenciálem a talentem, váš obraz by mohl mít investiční hodnotu a přinést dlouhodobé zhodnocení vaší investice.

6. Unikátnost: Mít v interiéru originální ručně malovaný obraz od umělce přináší do vašeho domova nejen estetickou a vizuální hodnotu, ale také umožňuje vám prožívat umění a podporovat tvůrčí komunitu. Je to způsob, jak vyjádřit svou osobnost a vytvořit unikátní prostředí, které odráží váš

 

PRODEJNÍ GALERIE
SOCHAŘSKÁ DÍLNA
ATELIÉR

pod jednou střechou