...Věříme, že pouze originální dílo může plně uspokojit vaše požadavky na obraz, či sochu...

...

Koupí obrazu podpoříte nejenom umělce, ale celý projekt INDIGES, který měl dlouhou cestu. Podívejte se na ní od samého začátku...
 
2013 / Skupina mladých umělců se rozhodla zrekonstruovat objekt, který měl sloužit jako svatostánek umění. Našel se i investor
 
2014 / Součástí objektu byla i keramická a sochařská dílna
 
2015 / Sen se stává skutečností a INDIGES pořádá první opening určený pro umělce, rodiče i děti
 
2015 / První výstavy na sebe nenechávají dlouhou čekat
 
2016 / Od tohoto roku si můžete objednávat díla přímo na našem eshopu :)
 
Galerie INDIGES je brněnská internetová prodejní galerie. Vyústila z provozu stejnojmeného ateliéru. Stejně jako ateliér má za cíl spojovat lidi a umění. Hlavním cílem Galerie je tedy zkrátit cestu a hledání lidem či firmám, hledající umělce a jejich díla.

Prostřednictvím galerie INDIGES je tak možno virtuálně (a po dohodě také naživo) procházet celou řadu děl od autorů známých až po ty méně známé či dokonce doposud neobjevené.

Vybavte si byt, či kancelář a vylepšete si tak svůj životní prostor o pěkný umělecký kus a nebo umění kupujte také s investiční vyhlídkou. S tím Vám rádi poradíme budete-li chtít.

Věříme, že pouze originální dílo může plně uspokojit vaše požadavky na obraz, či sochu. Proto jsme zde abychom nabídly díla umělců s nimiž spolupracujeme a jejichž díla propagujeme.

Je našim úkolem shromáždit pestrou a bohatou, ale taky umělecky kvalitní společnost autorů a jejich kupců tak, aby trh s uměním byl živ a díky přijatelným cenám se mohl pohodlně a ku spokojenosti všech zůčastněných, rozšiřovat a kvést.

V naší galerii zjistíte, že originální díla nemusí nést horentní sumy a že i za přijatelné ceny se dá pořídit krásný a ničím nenahraditelný kus umění od konkrétního autora.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat info@indiges.cz

Adresa

Černovičky 1097/36A,
627 00 Brno
Česká republika

Zastávka Černovičky
Autobusové linky: 76, 31, 33

Dotazy - Poradenství

info@indiges.cz
+420 723 927 275
Můžete si dohodnout i osobní schůzku (Brno)

Sociální sítě

Facebook
© COPYRIGHT INDIGES 2016 / 321 CREATIVE CREW s.r.o.

321 creative people