INFORMACE PRO UMĚLCE

Jsme internetová prodejní galerie s uměním a spolupracujeme s umělci i jejich sběrateli.
Našim záměrem je nabídnout současné, kvalitní a originální umění za ceny pro lidi přijatelné a to formou webového prodeje.
Společně s propagací, vývojem a správou galerie, děláme vše proto, aby umělci na našem webu byli vidět. Investujeme do jejich propagace a dalších služeb (administrativa, komunikace se zákazníky, logistika atd.) Za tyto služby, pokud umělec dílo prodá, si zasloužíme provizi. Pravidla jsme vytvořily tak, aby byli prospěšné pro všechny zůčastněné. Dohodnutá prodejní cena by měla být shodná s cenou, které za dané dílo požaduje autor přímo ve svém ateliéru. Na druhou stranu, ale každého zákazníka rádi vyšleme přímo k umělci do ateliéru nebo do galerie, aby měl možnost dílo vidět naživo. Ceny jsou tedy v obou případech – při nákupu na webu i v galerii nebo v ateliéru – nastaveny stejně.
Vše, co jsme nastínili výše, je uvedeno podrobněji ve smlouvě, kterou od nás obdržíte po zaslání požadovaných informací.

CHCETE VYSTAVIT SVÁ DÍLA V TÉTO PRODEJNÍ GALERII?

Pošlete nám na e-mail [email protected] stručné informace o Vás (umělecké údaje) spolu s portfoliem, kde jsou ukázky vašich děl. Následně Vás budeme kontaktovat, zda Vás zařadíme do naší online galerie.
Galerie Indiges Vám nabízí profesionální foto Vašeho díla do velikosti 2 x 2 m. 2D a 3D fotografie pro díla vystavené v internetové prodejní galerii Indiges jsou ZDARMA. Místo fotostudia je v Brně.

Adresa

Černovičky 1097/36A,
627 00 Brno
Česká republika

Zastávka Černovičky
Autobusové linky: 76, 31, 33

* uvedené ceny jsou včetně DPH

Dotazy - Poradenství

[email protected]
+420 739 913 656
Můžete si dohodnout i osobní schůzku (Brno)

Sociální sítě

Facebook
© COPYRIGHT INDIGES 2016 / 321 CREATIVE CREW s.r.o.

321 creative people